Zámek Neuschwanstein, výlet po jezeru Chiemsee a Mnichov, Německo, 29.9.2018, Bez stravy
Číslo zájezdu: 100-1856

Zámek Neuschwanstein, výlet po jezeru Chiemsee a Mnichov

Německo

, ProgramZámek Neuschwanstein, výlet po jezeru Chiemsee a Mnichov

Termín:

29.9.2018 - 29.9.2018
Další termíny

Strava:

Bez stravy

Typ zájezdu:

Poznávací

Délka:

1 den

Doprava:

autobus  -0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
1 799 Kč (70 €) 

Program

  • Odjezd z Prahy - hlavní vlakové nádraží (autobusová zastávka před Fantovou kavárnou cca v 0:30 hodin, následně z dalších nástupních míst.
  • V ranních hodinách příjezd k zámku Neuschwanstein, jeho prohlídka.
  • Před polednem přejezd do oblasti lázeňského města Prien k největšímu bavorskému jezeru Chiemsee. Krátká procházka s průvodcem malebným městečkem s lodním výletem na ostrov k největšímu zámku Ludvíka II. Herrenchiemsee, nazývaný bavorským Versailles, s francouzským a květinovým parkem a fontánami. V Prienu možnost krátké projížďky historickým vláčkem.
    V podvečer krátká zastávka v Mnichově - zájemci využijí prohlídku centra s průvodcem, dále osobní volno a večer odjezd do ČR.
  • Příjezd do Prahy cca ve 23:30 hodin

 

Cena zahrnuje:

  • Přepravu autobusem
  • Služby průvodce

Cena nezahrnuje:

  • Cestovní pojištění
  • Vstupné: fakultativní vstupné - zámek Neuschwanstein cca 13 € (děti a studenti do 18 let zdarma), lodní výlet po jezeře Chiemsee cca 8,10 € (děti a studenti do 15 let cca 4,50 €), zámek Herrenchiemsee cca 9 €, projížďka historickou železnicí v Prienu cca 4,60 €

 

Aktuální cena pouze 1799 Kč

Odjezdová místa: Praha (zastávka před Fantovou kavárnou na magistrále), Rudná u Prahy, Loděnice, Beroun, Králův Dvůr, Zdice, Čerhovice, Plzeň, Nýřany, Přimda, Rozvadov

Využijte možnost svozu z vaši obce k nástupnímu místu ZDARMA. Limit svozu pro cestu tam i zpět je 30 Km.

TERMÍNY: 30.6.2018, 29.9.2018

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou objednávku. Následně budete kontaktování pracovníkem serveru OnlineCesty.cz.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrzena našim partnerem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem portálu žádost o rezervaci, náš partner ověří aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budete mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi náš partner spojí, potvrdí Vám rezervaci, a poté Vám zašle vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK