Zámek Neuschwanstein, výlet po jezeru Chiemsee a Mnichov, Německo, 30.6.2018, Bez stravy
Číslo zájezdu: 100-1854

Zámek Neuschwanstein, výlet po jezeru Chiemsee a Mnichov

Německo

, ProgramZámek Neuschwanstein, výlet po jezeru Chiemsee a Mnichov

Termín:

30.6.2018 - 30.6.2018
Další termíny

Strava:

Bez stravy

Typ zájezdu:

Poznávací

Délka:

1 den

Doprava:

autobus  -0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
1 799 Kč (70 €) 

Program

  • Odjezd z Prahy - hlavní vlakové nádraží (autobusová zastávka před Fantovou kavárnou cca v 0:30 hodin, následně z dalších nástupních míst.
  • V ranních hodinách příjezd k zámku Neuschwanstein, jeho prohlídka.
  • Před polednem přejezd do oblasti lázeňského města Prien k největšímu bavorskému jezeru Chiemsee. Krátká procházka s průvodcem malebným městečkem s lodním výletem na ostrov k největšímu zámku Ludvíka II. Herrenchiemsee, nazývaný bavorským Versailles, s francouzským a květinovým parkem a fontánami. V Prienu možnost krátké projížďky historickým vláčkem.
    V podvečer krátká zastávka v Mnichově - zájemci využijí prohlídku centra s průvodcem, dále osobní volno a večer odjezd do ČR.
  • Příjezd do Prahy cca ve 23:30 hodin

 

Cena zahrnuje:

  • Přepravu autobusem
  • Služby průvodce

Cena nezahrnuje:

  • Cestovní pojištění
  • Vstupné: fakultativní vstupné - zámek Neuschwanstein cca 13 € (děti a studenti do 18 let zdarma), lodní výlet po jezeře Chiemsee cca 8,10 € (děti a studenti do 15 let cca 4,50 €), zámek Herrenchiemsee cca 9 €, projížďka historickou železnicí v Prienu cca 4,60 €

 

Aktuální cena pouze 1799 Kč

Odjezdová místa: Praha (zastávka před Fantovou kavárnou na magistrále), Rudná u Prahy, Loděnice, Beroun, Králův Dvůr, Zdice, Čerhovice, Plzeň, Nýřany, Přimda, Rozvadov

Využijte možnost svozu z vaši obce k nástupnímu místu ZDARMA. Limit svozu pro cestu tam i zpět je 30 Km.

TERMÍNY: 30.6.2018, 29.9.2018

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou objednávku. Následně budete kontaktování pracovníkem serveru OnlineCesty.cz.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena našim partnerem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem portálu žádost o rezervaci, náš partner ověří aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budete mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi náš partner spojí, potvrdí Vám rezervaci, a poté Vám zašle vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK