Tulln | největší květinová výstava svého druhu v Evropě, Rakousko, 1.9.2018, Bez stravy
Číslo zájezdu: 154-9550

Tulln | největší květinová výstava svého druhu v Evropě

Rakousko

Tulln, ProgramTulln | největší květinová výstava svého druhu v Evropě

Termín:

1.9.2018 - 1.9.2018
Další termíny

Strava:

Bez stravy

Typ zájezdu:

Poznávací

Délka:

1 den

Doprava:

autobus  -0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
1 799 Kč (70 €)6.00 odjezd z Prahy (hlavní vlakové nádraží - zastávka před fantovou kavárnou) směr Jihlava, Znojmo
11.00–18.00 Tulln – Mezinárodní výstava květin,zahradnický veletrh a zemská výstava Die Garten Tulln. Cena vstupenky zahrnuje návštěvu všech výstavních zahrad. Na 50 akrech můžete navštívit první evropské ekologické zahrady v Dolním Rakousku. Více než 40 zahrad je plných nápadů pro zahradníky a milovníky přírody. Tisíce květů je uspořádáno v jedinečná květinová umělecká díla. Uvidíte stovky různých odrůd růží ve všech barvách a tvarech. Můžete obdivovat okrasné rostliny: hydroponie, kaktusy, sukulenty, bonsaje, orchideje, růže, suché a hedvábné květiny. Dále zahradní a krajinářskou architekturu, zahradní osvětlení, zimní zahrady, markýzy, balkony, terasy, skalky, jezírka a biotopy, bazény, fontány a zavlažovací systémy, skleníková zařízení, cesta v korunách stromů s výhledem na areál a mnohem více. V podvečer procházka historickou částí Tullnu a po dunajské promenádě.
21.00 úžasný ohňostroj zrcadlící se ve vodách Dunaje.
21.45 odjezd
Ceny vstupů vstupné na výstavu: dospělí 11 €, senioři 9 €, děti 6–15 let 2 €, děti do 6 let zdarma, skupinové vstupné 9 €.

Cena zahrnuje: přeprava autobusem, služby delegáta

Cena nezahrnuje: vstupné, cestovní pojištění

Cena: 1.799 Kč. 

Termín: 1.9.2018

Seznam odjezdových míst: Praha, Jihlava

Využijte možnost svozu z vaši obce k nástupnímu místu ZDARMA. Limit svozu pro cestu tam i zpět je 30 Km.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou objednávku. Následně budete kontaktování pracovníkem serveru OnlineCesty.cz.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrzena našim partnerem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem portálu žádost o rezervaci, náš partner ověří aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budete mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi náš partner spojí, potvrdí Vám rezervaci, a poté Vám zašle vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK