Poznávací výlet do Polska: Krakov a solný důl Wieliczka , Polsko, 25.8.2018, Bez stravy
Číslo zájezdu: 91-1824

Poznávací výlet do Polska: Krakov a solný důl Wieliczka

Polsko

, ProgramPoznávací výlet do Polska: Krakov a solný důl Wieliczka

Termín:

25.8.2018 - 25.8.2018
Další termíny

Strava:

Bez stravy

Typ zájezdu:

Poznávací

Délka:

1 den

Doprava:

autobus  -0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
1 799 Kč (70 €)Jednodenní výlet do Polska vás rozhodně obohatí. Věděli jste, že i solný důl se může honosit krásou chrámů? A že Krakov je přímo truhlice plná památek? Už od roku 1978 je centrum města zapsáno na seznamu UNESCO. A důl Wieliczka – to je nádherná podívaná. 

program výletu

Po půlnoci odjezd z Prahy a dalších nástupních míst. Nejdříve navštívíte solný důl Wieliczka. Ten bývá označován jako nejkrásnější solný důl v Evropě. Sahá do hloubky 327 m a má celkem devět úrovní propojených tunely, šachtami, velkými komorami a výtahy. Tento důl byl v nepřetržitém provozu již od 13. století až téměř do začátku 21. století.

Poté se přesunete do Krakova, kde budete mít prohlídku s průvodcem a uvidíte např. královský zámek Wawel z 10. století či historické domy ul. Grodská, Rinek Glówny. Dále uvidíte např.:

  • druhou nejstarší univerzitu v Evropě – Jagellonskou univerzitu
  • jednu z nejvýznamnějších ulic v Krakowě – Floriánskou ulici
  • bránu městského opevnění tzv. Rondel
  • katedrálu sv. Stanislava a sv. Václava.

Individuálně si pak můžete prohlédnout královské komnaty, obraz Dámy s hranostajem, klenotnictví, zbrojnice, Wawelskou katedrálu, atd. Předpokládaný odjezd z Krakova je cca v 17.30 h.

 

Cena zahrnuje: 

  • Přeprava autobusem
  • Služby průvodce

Cena nezahrnuje: 

  • Cestovní pojištění
  • Vstupné do solného dolu Wieliczka: dospělý cca 62 PLN, děti do 15 let a studenti do 26 let po předložení studentského průkazu 37 PLN
  • Vstupné v Krakově dle jednotlivých památek.

Aktuální cena pouze 1799 Kč

Seznam odjezdových míst: Praha, Nehvizdy, Třebestovice, Poděbrady, Holice, Vysoké Mýto, Hrušová, Litomyšl, Moravská Třebová, Mohelnice, Litovel, Olomouc

Využijte možnost svozu z vaši obce k nástupnímu místu ZDARMA. Limit svozu pro cestu tam i zpět je 30 Km.

TERMÍNY:  26.5.2018, 25.8.2018, 29.9.2018

 

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou objednávku. Následně budete kontaktování pracovníkem serveru OnlineCesty.cz.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrzena našim partnerem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem portálu žádost o rezervaci, náš partner ověří aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budete mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi náš partner spojí, potvrdí Vám rezervaci, a poté Vám zašle vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK