Nejkrásnější hrady a zámky Saska, Německo, Sasko, 7.7.2018, Bez stravy
Číslo zájezdu: 84-1786

Nejkrásnější hrady a zámky Saska

Německo » Sasko

, ProgramNejkrásnější hrady a zámky Saska

Termín:

7.7.2018 - 7.7.2018
Další termíny

Strava:

Bez stravy

Typ zájezdu:

Poznávací

Délka:

1 den

Doprava:

autobus  -0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
999 Kč (39 €)Program výletu

  • Odjezd cca v 6:30 hodin z Prahy hl. nádraží od zastávky před Fantovou kavárnou na magistrále směr Ústí nad Labem, dále viz seznam nástupních míst níže.
  • V průběhu dne navštívíte zámek Grosssedlitz jeden z nejhezčích v Sasku s barokní francouzskou zahradou, sochařskou výzdobou a oranžérií.
  • Další zastávkou bude Kuckuckstein, zámek z konce 18. století, známý pro mohutný bergfríd (samostatně stojící věž ve středověkém opevnění) a lóže svobodných zednářů.
  • Weesenstein je impozantní středověký hrad přestavěný na zámek s věží z počátku 14. století.
  • Poslední zastávkou bude zámek Lauenstein známý pro svou cennou zámeckou kapli, zahrady, v sousedním městečku je pozdně gotický síňový kostel.
  • Po cestě zpátky pojedete přes hřeben Krušných hor. 
  • Příjezd zpět do ČR je plánový do 21:30 hodin

Cena zahrnuje: dopravu autobusem, služby průvodce

Cena nezahrnuje: cestovní pojištění. vstupné cca 20 €.

 

Aktuální cena pouze  999 Kč

 

Seznam odjezdových míst: Praha, Zdiby,  Klíčany, Odolená Voda, Úžice, Ledčice, Lovosice, Habrovany, Řehlovice, Trmice, Ústí nad Labem.

Využijte možnost svozu z vaši obce k nástupnímu místu ZDARMA. Limit svozu pro cestu tam i zpět je 30 Km.

 

TERMÍNY:   7.7.2018

 

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou objednávku. Následně budete kontaktování pracovníkem serveru OnlineCesty.cz.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrzena našim partnerem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem portálu žádost o rezervaci, náš partner ověří aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budete mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi náš partner spojí, potvrdí Vám rezervaci, a poté Vám zašle vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK