Nejkrásnější hrady a zámky Saska, Německo, Sasko, 7.7.2018, Bez stravy
Číslo zájezdu: 84-1786

Nejkrásnější hrady a zámky Saska

Německo » Sasko

, ProgramNejkrásnější hrady a zámky Saska

Termín:

7.7.2018 - 7.7.2018
Další termíny

Strava:

Bez stravy

Typ zájezdu:

Poznávací

Délka:

1 den

Doprava:

autobus  -0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
999 Kč (39 €)Program výletu

  • Odjezd cca v 6:30 hodin z Prahy hl. nádraží od zastávky před Fantovou kavárnou na magistrále směr Ústí nad Labem, dále viz seznam nástupních míst níže.
  • V průběhu dne navštívíte zámek Grosssedlitz jeden z nejhezčích v Sasku s barokní francouzskou zahradou, sochařskou výzdobou a oranžérií.
  • Další zastávkou bude Kuckuckstein, zámek z konce 18. století, známý pro mohutný bergfríd (samostatně stojící věž ve středověkém opevnění) a lóže svobodných zednářů.
  • Weesenstein je impozantní středověký hrad přestavěný na zámek s věží z počátku 14. století.
  • Poslední zastávkou bude zámek Lauenstein známý pro svou cennou zámeckou kapli, zahrady, v sousedním městečku je pozdně gotický síňový kostel.
  • Po cestě zpátky pojedete přes hřeben Krušných hor. 
  • Příjezd zpět do ČR je plánový do 21:30 hodin

Cena zahrnuje: dopravu autobusem, služby průvodce

Cena nezahrnuje: cestovní pojištění. vstupné cca 20 €.

 

Aktuální cena pouze  999 Kč

 

Seznam odjezdových míst: Praha, Zdiby,  Klíčany, Odolená Voda, Úžice, Ledčice, Lovosice, Habrovany, Řehlovice, Trmice, Ústí nad Labem.

Využijte možnost svozu z vaši obce k nástupnímu místu ZDARMA. Limit svozu pro cestu tam i zpět je 30 Km.

 

TERMÍNY:   7.7.2018

 

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou objednávku. Následně budete kontaktování pracovníkem serveru OnlineCesty.cz.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena našim partnerem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem portálu žádost o rezervaci, náš partner ověří aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budete mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi náš partner spojí, potvrdí Vám rezervaci, a poté Vám zašle vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK