Kamenná soutěska, vodopády Myrafäll a Nebeský chodník, Rakousko, 15.9.2018, Bez stravy
Číslo zájezdu: 155-9554

Kamenná soutěska, vodopády Myrafäll a Nebeský chodník

Rakousko

, ProgramKamenná soutěska, vodopády Myrafäll a Nebeský chodník

Termín:

15.9.2018 - 15.9.2018
Další termíny

Strava:

Bez stravy

Typ zájezdu:

Poznávací

Délka:

1 den

Doprava:

autobus  -0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
1 799 Kč (70 €)Odjezd v časných ranních hodinách z Prahy (hlavní vlakové nádraží - autobusová zastávka před Fantovou kavárnou) a dalších odjezdových míst viz níže, ráno příjezd pod stěnu Hohe Wand, vyhlídkouvou silnicí vyjedeme na náhorní plošinu Hohe Wand, na stolovou horu.

Půjdeme se podívat na Sky Walk – lávku, ze které je překrásný výhled na Vídeňskou kotlinu, poté ještě vyjedeme na vyhlídku, která vede na Schneeberg a Raxalpe.

Přejezd ke Kamenné soutěsce, turistika soutěskou, lze zvolit lehčí a obtížnější variantu. Pevná obuv nutná v obou případech. Projdeme přes Tureckou jeskyni, kolem divoké řeky Pernitz, po dřevěných můstcích a lávkách, a přes rozkvetlé alspké louky a pole dojdeme až k vodopádům Myrafälle.

Nakonec nás čeká překrásné zelené jezírko a restaurace s občerstvením.

Celá túra je cca 3 – 4 hodiny dlouhá.

Odjezd zpět navečer, návrat ve večerních hodinách. 

 

Cena zahrnuje: přepravu autobusem, služby průvodce

Cena nezahrnuje: 

  • Cestovní pojištění
  • Vstupné cca 9 €.

 Aktuální cena pouze 1799 Kč

Nástupní místa: Praha, Benešov, Olbramovice, Votice, Miličín, Chotoviny, Tábor, Soběslav, Veselí nad Lužnicí, Ševětín, České Budějovice. Dolní Dvořiště

Využijte možnost svozu z vaši obce k nástupnímu místu ZDARMA. Limit svozu pro cestu tam i zpět je 30 Km.

Termín: 15.9.2018

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou objednávku. Následně budete kontaktování pracovníkem serveru OnlineCesty.cz.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrzena našim partnerem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem portálu žádost o rezervaci, náš partner ověří aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budete mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi náš partner spojí, potvrdí Vám rezervaci, a poté Vám zašle vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK