Dachstein – vyhlídka „Pět prstů“ a Mamutí jeskyně, Rakousko, Horní Rakousy, Dachstein West, 15.9.2018, Bez stravy
Číslo zájezdu: 81-9543

Dachstein – vyhlídka „Pět prstů“ a Mamutí jeskyně

Rakousko » Horní Rakousy » Dachstein West

, ProgramDachstein – vyhlídka „Pět prstů“ a Mamutí jeskyně

Termín:

15.9.2018 - 15.9.2018
Další termíny

Strava:

Bez stravy

Typ zájezdu:

Poznávací

Délka:

1 den

Doprava:

autobus  -0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
1 699 Kč (66 €) • Program: 
  Ranní procházka u Halštatského jezera (nádherné scenérie). Poté jízda lanovkou z Obertraunu k zastávce Schönbergalm. Prohlídka Velké ledové jeskyně a Mamutí jeskyně, nejen to vás čeká během nabitého výletu.

  Poté jízda 2. úsekem lanovky na vrchol Krippenstein, kde se nacházejí vyhlídky Welterbespirale („Spirála světového dědictví“) a „Pět prstů“ s jedinečným pohledem na Dachstein a oba jeho ledovce. Vyhlídka má 5 různých můstků a připomíná tvar ruky.

  Nachází se nad více než 400 m hlubokou propastí v oblasti Hallstatt-Dachstein. Možnost procházky.

 • Cena zahrnuje: přepravu autobusem, služby průvodce

  Cena nezahrnuje: 

  • Zvýhodněné skupinové vstupné ,,All Inclusive" 41,30 €, děti do 15 let 24,5 €:Cestovní pojištění.
   • 1, 2, i 3 úsek jízdy lanovkou (tam i zpět) + Mamutí jeskyně + Ledová jeskyně + vyhlídka ,, Pět Prstů" + vyhlídka Welterbespirale + pamětihodnost Dachstein - Hai

   

  Odjezd z Prahy - hlavního vlakového nádraží (zastávka před Fantovou kavárnou) v cca 01:00 (k odjezdu se dostanete posledním spojem metra – trasa C), dále z odjezdových míst, viz seznam níže.
 • Návrat do ČR okolo po 21 hodině
 • Aktuální cena pouze 1699 Kč

Nástupní místa: Praha, Benešov, Olbramovice, Votice, Miličín, Chotoviny, Tábor, Soběslav, Veselí nad Lužnicí, Ševětín, České Budějovice. Dolní Dvořiště

Využijte možnost svozu z vaši obce k nástupnímu místu ZDARMA. Limit svozu pro cestu tam i zpět je 30 Km.

Termíny:  14.7.2018, 11.8.2018, 15.9.2018

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou objednávku. Následně budete kontaktování pracovníkem serveru OnlineCesty.cz.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrzena našim partnerem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem portálu žádost o rezervaci, náš partner ověří aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budete mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi náš partner spojí, potvrdí Vám rezervaci, a poté Vám zašle vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK